"Fakty" TVN: "zakrapiany" agenda MOPS-u


Ostródzki ośrodek pomocy społecznej podsumowując dwadzieścia lat swojej działalności wydał okolicznościowy kalendarz. W kalendarzu można zobaczyć zdjęcia z zagranicznych wyjazdów natomiast z licznych "zakrapianych" imprez.

Lubuskie lato Filmowe w Łagowie


demonstracja nagrodzonego "Orłem 2010" filmu "Rewers" rozpoczął w niedzielę w nocy 39. Lubuskie latko Filmowe w Łagowie (Lubuskie). To syn pierworodny w Polsce festiwal filmowy, podczas którego o złote, srebrne i brązowe zespół walczą produkcje z krajowy i Europy.

Kolejni zarażeni A/H1N1 w Polsce


Pięć nowych przypadków zarażenia wirusem A/H1N1 w Polsce. Wykryto go dotąd u dwóch chłopców z Warszawy - 16-latka i jego cztery lata młodszego brata. U kolejnego nastolatka, kto przebywa w szpitalu w Łańcucie. Dwóch kobiet - ciężarnej, która leży w jednym z warszawskich szpitali i innej, która przebywa w szpitalu w Chorzowie.

W Sejmie parlamentarzyści oddali hołd ofiarom


W Sejmie odbyło się żałobne posiedzenie, w którym uczestniczyli m.in. posłowie, byli prezydenci własny a goście z zagranicy. Obecni na posiedzeniu chcieli oddać cześć ofiarom katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu, w której zginęło 96 osób.

Wybory w liczbach


30,5 mln Polaków w kraju i za granicą jest uprawnionych do głosowania w wyborach prezydenckich. Wybieramy jednego spośród 10 kandydatów.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>