PSL chciałoby odejść koalicję, nic bardziej błędnego nie wie jak


Ludowcy byli bliscy wyjścia z rządu po tym, gdy Donald Tusk powołał Radę Gospodarczą. Na spotkaniu ścisłego kierownictwa PSL nawet Waldemar Pawlak proch zakomunikować, że powinno się się zastanowić nad dalszym funkcjonowaniem w koalicji z PO - pisze "Rzeczpospolita".

Tusk ogłasza basta drugiej fali powodziowej


- Można by ogłosić wystarczy powodzi, ale mówimy o końcu drugiej fali powodziowej - mówił premier Donald Tusk w czasie wizyty w Tczewie. - w największym stopniu energiczny okres walki z powodzią kończy się - dodał premier.

wojskowy defensywa tłumaczy się z inwigilacji


gabinet Bezpieczeństwa Narodowego dostało od SKW informacje na myśl inwigilacji byłego dowódcy Wojsk Lądowych generała Waldemara Skrzypczaka - pisze "Rzeczpospolita".

CBA na siłę szukało "haków" na Kwaśniewskich


funkcjonowanie Centralnego Biura Antykorupcyjnego przeciwko Jolancie i Aleksandrowi Kwaśniewskim została przeprowadzona w skandaliczny wybieg - twierdzi obecne zwierzchnictwo CBA. Do dokumentu dotarli reporterzy wywiadowca RMF FM Marek Balawajder i Roman Osica.

komitet hazardowa przesłuchuje. W końcu


pierwsze przesłuchanie przedtem sejmową komisją śledczą, badającą sprawę tzw. afery hazardowej. Na dziewiczy ogień wezwano nieznaną szerzej urzędniczkę - sekretarz Komitetu Stałego Rady Ministrów - panią Małgorzatę Hirszel.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>