Wyniki eurowyborów


OFICJALNE WYNIKI PKW

Berlinale 2010


duży powodzenie Romana Polańskiego - jury w Berlinie przyznało mu Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię "Autora widmo". Najlepszym filmem 60-tego Berlinale został turecki "Miód".

Szantaż zabija działalność polityczna


Biały proszek, kwiecista sukienka, pomalowane usta, prostytutki i Krzysztof Piesiewicz - to bohaterzy filmów, które nigdy miały nie zobaczyć światła dziennego. By tak się stało, członek senatu PO zapłacił prostytutkom, które - jak twierdzi - szantażowały go, wysoką sumą pieniędzy. W grę wchodzić ma poniekąd pół miliona złotych. Do kompromitujących nagrań lecz dotarł i opublikował je "Super Express".

Opcje walutowe - zobacz o co w tym chodzi


Opcje walutowe to świeżo gorący temat. Gdy złoty zaczął zaprzepaszczać na wartości, kontrakty tego typu poważny się ciężarem, jaki ciągnie na dno mrowie polskich firm. Jak oceniają analitycy, związane z nimi straty mogą wywyższyć co więcej kilkadziesiąt miliardów złotych. Za taki stan rzeczy członek rządu gospodarki Waldemar Pawlak wini banki, które - jego zdaniem - nie informowały przedsiębiorców o ryzyku związanym z opcjami. Bankierzy odpierają zarzuty i podkreślają, że winne są same firmy, które spekulowały opcjami, miast szaleć ich w charakterze zabezpieczenia zanim ryzykiem walutowym.

Ekstraklasa: Runda wiosenna


Dwa i pół miesiąca ferii się skończyło - na boiska wracają piłkarze Ekstraklasy. Było ileś zmian, nie nic bardziej błędnego transferowych, a walka, również o maestria jak i utrzymanie, zapowiada się arcyciekawie. Wybierzcie swojego kochanka do tytułu mistrzowskiego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>