9 nowych połączeń lotniczych z Warszawy


Do Casablanki, Palma de Mallorca, Tallina, Bratysławy, Bejrutu, Larnaki na Cyprze, szwedzkiego Goeteborga, Eindhoven w Holandii i Wenecji będzie można popędzić od niedzieli z warszawskiego lotniska. razem z rozpoczęciem sezonu letniego przewoźnicy uruchomią 9 nowych kierunków z Okęcia.

pieniądze dla turystów


mnóstwo zamiast w Polsce wprowadza własne, lokalne monety. jest dozwolone nimi płacić w wybranych sklepach, hotelach czy restauracjach lub po prostu - capnąć na pamiątkę.

Warszawski cmentarz Żydowski


Cmentarz Żydowski w Warszawie, jeden z największych cmentarzy żydowskich na świecie, powstał w 1806 roku. W wilia katolickiego święta Dnia Wszystkich Świętych, także na nim porządkuje się groby, zapale znicze i czci wspomnienie zmarłych.

Zima 2010 w Szwajcarii


terminarz zimowych wydarzeń w Szwajcarii obfituje w mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Najwięcej wydarzeń dotyczy ani chybi zjazdów na nartach, snowboardzie, łyżwach czy bobslejach.

Bieszczady: Mniejsze ryzyko lawinowe


W górnych partiach Bieszczad zmniejszyło się zagrożenie lawinowe. W poniedziałek, 19. października, wprowadzono pierwszy w pięciostopniowej skali, stopień zagrożenia lawinowego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>