Mondi Świecie miało 24,87 mln zł zysku netto w III kw. 2009 r., spadek o 20,1% r/r


rolnicy i inni producenci żywności mogą posługiwać się przepisy ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i podejmować wspólne działania, by kontrastować się praktykom dużych sieci handlowych - powiedział w czwartek w Sejmie wiceprezes UOKiK Jarosław Król.

przeciwdziałanie ministra gospodarki na interpelację poselską dotyczącą koniunktury na węgiel


Wiceminister Eugeniusz Postolski z upoważnienia ministra gospodarki odpowiedział w piśmie z 31 marca br. na interpelację posła Krzysztofa Gadowskiego. Poseł twierdzi, że Polska nie wykorzystała światowej koniunktury na węgiel.

obniżenie zatrudnienia: jak ją przeprowadzić?


rozwiązanie dokonania restrukturyzacji świadczy o kulturze firmy, a odpowiednie jej wykonanie być może zmniejszyć negatywne skutki również społeczne, jak i ekonomiczne. Jest wprawdzie niezwykle trudne w praktyce. tok zwalniania pracowników nieustannie jest wstrząsem dla systemu i ale wręcz wielce rzetelnie przygotowany może oddalić negatywnym skutkom.

Rz: Pod budowę dróg i autostrad GDDKiA wykupiła ziemię wartą 450 mln zł


Od września 2008 r. pod budowę dróg i autostrad poziom wykupił ziemię wartą 450 mln zł, a właścicielom zapłacił 410 mln zł, podaje Rzeczpospolita.

Problemy z budową farm wiatrowych na Bałtyku


Fundacji na zagadnienie Energetyki Zrównoważonej przeanalizowała dyspozycja realizacji w naszym kraju projektów budowy morskich farm wiatrowych. W jej ocenie trwanie trwania takiego przedsięwzięcia w Polsce będzie wysoce dłuższy niż np. w Danii czy Anglii – pisze „Rzeczpospolita”.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>