Wcześniejsze wybory w Iraku


W Iraku odbywa się wcześniejsze głos dl policjantów i żołnierzy, którzy nie będą mogli zagłosować w niedzielnych wyborach.

zyskowność najmu taka jak obligacji


Ponieważ oprocentowanie lokat i obligacji detalicznych spadało w ostatnim czasie, zakup mieszkania pod posesja zaczyna przedstawiać się jako w wyższym stopniu opłacalna inwestycja. O ile już zanim miesiącem informowaliśmy - na podstawie dokonanych porównań - że zakup mieszkania za gotówkę i jego dzierżawa prawdopodobnie przynieść wyższe środki utrzymania niż inwestycja w lokatę bankową, to analizując dane z października można wskazać także na przewagę tego typu inwestycji nad zakupem 10-letnich (a wobec tego najwyżej oprocentowanych) obligacji skarbowych.

kondolencje napływają z całego świata


Politycy z całego świata składają wyrazy współczucia Polakom po katastrofie lotniczej w której zginął polski prezydent Lech Kaczyński.

Marek poprzeczka prezesem NBP - czy to pyszny wybór?


Sławomirowi Skrzypkowi zarzucano tuż po wyborze na prezesa NBP, że nie nadaje się, nie ma doświadczenia ani stosownego wykształcenia. Że jest zbyt chwiejny. Był jednym z najlepszych prezesów NBP co dostrzegli oraz prezesi innych europejskich banków centralnych. Czy dyszel ma szansę dorosnąć Skrzypkowi?

-URL

jesienny czas włość dla struktur


W drugim i trzecim kwartale 2009 roku wyniki zapadających produktów strukturyzowanych były ogromnie słabe, aktualnie jest zdecydowanie lepiej - wolno było zarobić co więcej 19 proc. w rok.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>