Sondaż: PiS goni PO


Z najnowszego sondażu TNS OBOP wynika, że o ile wybory parlamentarne odbywały się w drugi koniec tygodnia maja, na PO głosowałoby 47 proc. wyborców, a na PiS - 39 proc. Analizują notowania od marca opinia pozytywna dla PO spadło o 12 pkt proc., a dla PiS - wzrosło aż o 15 pkt proc.

PO ma kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich


architektura Obywatelska podała kandydatkę na stanowisko RPO, Irenę Lipowicz. wyrok została podjęta za pośrednictwem prezydium klubu PO.

Kurczy się czas na eksploatacja tegorocznego limitu wpłat na IKE


Zbliża się dosyć tego roku i zostało już odrobinę czasu, aby wykorzystać w całości tegoroczny ograniczenie wpłat na indywidualne konto emerytalne. W 2009 roku ten zakres wynosi 9579 zł.

PO remisuje z PIS


Jeszcze literalnie kilka tygodni temu media informowały opinię publiczną o wysokim poparciu, jakim Polacy darzą partię rządzącą. architektura Obywatelska zyskiwała wobec głównego konkurenta politycznego, Prawa i Sprawiedliwości, ponad 10 punktów procentowych poparcia. Tymczasem, najnowszy sondaż wyborczy przeprowadzony za pomocą TNS Lechistan dla Gazety Wyborczej pokazuje, że rządzący mają powody do obaw. regulacja i Sprawiedliwość zyskuje w sondażu, a PO traci.

Muzyka od prezydenta


Z okazji jutrzejszego Święta Niepodległości prezydent Lech Kaczyński, na swojej oficjalnej stronie internetowej, umieścił płytę zawierającą pieśni patriotyczne.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>