Sikorski: okazja represji wobec Polaków na Białorusi


W piątek z wizytą w Warszawie przebywał stary białoruskiej dyplomacji Siarhiej Martyna. Nie zgadza się on z opinią, iż Polacy na Białorusi są dyskryminowani. Jego zdaniem to dwa ugrupowania polski nie mogą osiągnąć cel do porozumienia ze sobą. kategoria Białorusi nie chce w to ingerować. Te dwaj frakcje muszą dojść do porozumienia powiedział o Związku Polaków na Białorusi (ZPB) Andżeliki Borys i drugim związku popieranym przez białoruskie władze.

komitet dla Grasia


Pawła Grasia czeka komitet etyki, przed którą ma stanąć w marcu. Cała przekręt dotyczy niepłaconego podatku od willi, którą jak słychać lecz opiekował się pod absencja właściciela, niemieckiego biznesmena.

Śledztwa w sprawie szczepionek A/H1N1 nie będzie


Zawiadomienie rzecznika praw obywatelskich Janusza Kochanowskiego dotyczące braku szczepionek na grypę A/H1N1 zostało odrzucone z wykorzystaniem warszawską prokuraturę okręgową.

Sondaż: PiS goni PO


Z najnowszego sondażu TNS OBOP wynika, że jeżeli wybory parlamentarne odbywały się w drugi koniec tygodnia maja, na PO głosowałoby 47 proc. wyborców, a na PiS - 39 proc. Analizują notowania od marca zalecenie dla PO spadło o 12 pkt proc., a dla PiS - wzrosło aż o 15 pkt proc.

Konta oszczędnościowe - atrakcyjne, ale skomplikowane


Oprocentowanie krótkoterminowych lokat jest coraz to mniej atrakcyjne. pożądane byłoby zwrócić uwagę na rachunki oszczędnościowe, bo oferowane na nich odsetek przebijają już 1- czy 3-miesięczne depozyty.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>