Zdolności przywódcze Schetyny


Od czasu, gdy szefem Klubu PO został Grzegorz Schetyna frekwencja na posiedzeniach wzrosła dwukrotnie. A w rządzie tęsknią już za byłym wicepremierem.

Ekshumują szczątki Pyjasa


Pomimo sprzeciwów rodziny Instytut Pamięci Narodowej zdecydował, że ekshumacja zwłok zmarłego o w 1977 r. Stanisława Pyjasa zostanie przeprowadzona. data ekshumacji nie jest jeszcze znana.

wielgachny bank patrzy


Banki raz po raz mocniej prześwietlają finansowe zachowania Polaków. Nie poprzestają na kontroli spłat rat kredytowych w Biurze Informacji Kredytowej. Coraz bardziej interesuje je, czy w terminie uregulowane są rachunki za prąd, gaz i telefon.

19 listopada poznamy prezydenta Unii?


Kolejnym etapem wprowadzania w trwanie postanowień traktatu lizbońskiego jest opcja dwóch wysokich urzędników: prezydenta i szefa dyplomacji Unii. Ten nastąpi już wkrótce, gdyż 19 listopada.

Napięta sprawa między Seulem a Phenianem


Władze Korei Północnej ostro zareagowały na oskarżenie o zatopienie południowokoreańskiego okrętu Cheonan, jakie wysunął pod jej adresem Seul. Phenian grozi zerwaniem wszystkich porozumień z Koreą Południową i uważa, że dąży ona do wojny.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>