Marek Jurek podejmie współpracę z PiS?


Rzeczpospolita ustaliła, że przypadkiem dojść do sojuszu prawicowych partii: PiS, Kraj nad Wisłą wartość i Prawica Rzeczypospolitej. incognito wiadomo, że dyskurs na myśl współpracy pośrodku PiS-em a Markiem Jurkiem odbędzie się w połowie grudnia.

fundusze przyniosły atrakcyjne stopy zwrotu


W marcu najwyższe zyski przyniosły te kategorie funduszy, które inwestują na europejskich rynkach wschodzących, czyli plus w Polsce. Zdecydowana gros klientów funduszy inwestycyjnych marzec być może zaliczyć do udanych miesięcy - a z pewnością jako w największym stopniu udany w bieżącym roku.

Giertych pozwał Kaczyńskiego


poprzedni prezes LPR wystosował intymny akt oskarżenia przy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, Zarzucił mu zniesławienie. casus dotyczy wypowiedzi Kaczyńskiego, o tym, że Giertych kłamie, oskarżając go o zbieranie "haków". Roman Giertych domaga się przeprosin za tą, według niego skandaliczną wypowiedź byłego premiera.

Lokaty systematycznie w dół


Stopy procentowe NBP od czerwca ubiegłego roku pozostają na niezmienionym poziomie, nie przeszkadza to niemniej bankowcom obniżać oprocentowania lokat. intensywność obniżek nie szokuje, na ogół nie przekracza dziesiątych części procenta, jeśli niemniej obniżki mamy parę baty w ciągu roku, nie wcześniej depozytariusze mają przepis narzekać na spadek dochodów.

10 przykazań golfisty


Arnold Palmer to nie wręcz przeciwnie godny podziwu golfista, ale także, a może przede wszystkim, oryginalny gentleman na polu golfowym. podczas gry stosuje ciągle 10 podstawowych zasad. Chcesz rozgrywać tak, jak Arni? Poznaj jego zasady!

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>