zwierzchnik CBA składa zawiadomienie


Paweł Wojtunik, szef CBA, złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa za czasów, kiedy na czele Biura stał Mariusz Kamiński.

10 przykazań golfisty


Arnold Palmer to nie przeciwnie świetny golfista, ale także, a może przede wszystkim, oryginalny dżentelmen na polu golfowym. w trakcie gry stosuje zawsze 10 podstawowych zasad. Chcesz grać tak, jak Arni? Poznaj jego zasady!

PKW: Palikot mógł nabiec w reklamie


Państwowa komitet Wyborcza stwierdziła, iż Janusz Palikot nie złamał żadnych przepisów występując w reklamie dziennika "Puls Biznesu". Sprawą zajmuję się jeszcze sejmowa Komisja Etyki.

Czuma później szefem komisji


W czasie wtorkowego posiedzenia komisji śledczej do spraw nacisków, wniosek posła Krzysztofa Matyjaszczyka o dymisja Andrzeja Czumy nie uzyskał większości głosów, za pośrednictwem co Czuma później pozostanie przewodniczącym tej komisji.

Konto dla kobiety, internauty i seniora


Banki co chwila wyraźniej segmentują klientów i ich potrzeby. Wprowadzają do oferty rachunki osobiste dedykowane zwolennikom bankowości internetowej, kobietom zaś osobom starszym. Internauci mogą liczyć na bezpłatne przelewy elektroniczne, panie - na specjalny paczka ubezpieczeń, a seniorzy - na prawa ręka w załatwieniu formalności z ZUS.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>