goldwasser umacnia się


Złoty w środę zyskał na wartości, blisko niewielkiej aktywności rynku walutowego. O godzinie 17:53 bieg USD/PLN testował liczebność 2,8532 zł, spadając o 3,2 gr w stosunku do wtorkowego zamknięcia.

Kownacki ze statusem podejrzanego


Prokuratura okręgowa w Warszawie przedstawiła byłemu szefowi prezydenckiej kancelarii, Piotrowi Kownackiemu, zarzut ujawnienia tajemnicy państwowej. Dotyczy on przecieku raportu w sprawie incydentu gruzińskiego.

Dobre sondaże Marszałka


doprawdy wskazanie Bronisława Komorowskiego jak reprezentanta PO na fotel prezydenta było strzałem w dziesiątkę? dodatkowy sondaż wskazuje miażdżącą przewagę Marszałka Sejmu nad pozostałymi kandydatami- w tym nad dwa razy większą nad teraz urzędującym prezydentem, Lechem Kaczyńskim.

Finanse na obcasach


W dobie kryzysu finansowego, podczas gdy banki muszą raz po raz agresywniej walczyć o klienta coraz wyraźniej widać, że modnym stało się tworzenie ofert skierowanych do konkretnych grup docelowych.

Woods już nie unika mediów


Tiger Woods po miesiącach unikania mediów, ponownie zaczyna udzielać się publicznie. W niedzielę sportowiec udzielił wywiadu dwóm stacjom telewizyjnym - Golf Channel i ESPN. Obydwie pertraktacje odbyły się w posiadłości sportowca w Isleworth na Florydzie i trwały niewiele, bo nic bardziej błędnego 5 minut.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>