Książę Karol z wizytą w Polsce


Książę Karol i księżna Kornwalii Camilla Parker Bowles rozpoczynają dzisiaj oficjalną wizytę w Polsce. W jej trakcie spotkają się w Warszawie z prezydentem Lechem Kaczyńskim i premierem Donaldem Tuskiem.

Miller: sytuacja powodziowa jest gorsza niż przewidywano


- fala powodziowa na Wiśle jest znacznie dłuższa niż na Odrze. Na najdłuższej polskiej rzece ma ona długość 6 dni, na Odrze - dwa - oznajmił minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller. Powiedział również, że przypadek powodziowa jest gorsza niż się spodziewano.

Do końca marca wyślij pracownika na zaległy urlop


Zgodnie z przepisami kodeksu pracy - co do zasady - wczasy wypoczynkowy winien być wykorzystany w tym roku kalendarzowym, w którym pracownik nabył do niego prawo.

Szejk jest obnażony


kategoria Emiratów Arabskich umywa ręce i twierdzi, że chociaż Dubai World jest agencją rządową, to jej zadłużenie nie jest gwarantowane dzięki państwo. W Europie ceny spadały, ale nie u nas.

Polscy komandosi docenieni za pomocą NATO!


Polskie misje prowadzone w ramach ONZ oraz NATO, okazują się sukcesem dla naszych kontyngentów. Nasi komandosi okazują się jednymi z najlepszych. To właśnie wskutek siłom specjalnym Polska może wystawać się jednym z najważniejszych członków NATO.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>