platforma będzie się kajać?


bodajże już, że podejście odwracania uwagi nie przynosi takich efektów, jakich się spodziewaliśmy. przeto trzeba się zastanowić, czy jej nie przekuć mówi jeden z posłów PO.

pomocnik z Unii zależeć będzie od wysokości strat


Polska przypuszczalnie otrzymać pomoc z Europejskiego Funduszu Solidarności przekraczającą 100 mln euro, jeśli straty podyktowane za pomocą powódź zostaną oszacowane na wyższe niż 3 mld euro. dzień dzisiejszy w sejmie przemawiał Janusz Lewandowski, unijny komisarz ds. budżetu.

ewolucja indeksów pod ręką niskich obrotach


Wczorajsza posiedzenie była wielce mniej ciekawa od dwóch poprzednich. Obroty stopniały do miliarda złotych (przed końcowym fixingiem), a dzienne wahania zamknęły się w 20 punktach.

Niewypłacalność państw - jak odnaleźć przyszłych bankrutów?


Jesienią 2008 roku Islandia, w 2009 roku Łotwa, kilka tygodni temu Dubaj, a w ostatnim czasie agencje ratingowe postraszyły "powolną śmiercią" Grecji i Portugalii. Istnieje algorytm wczesnego ostrzegania przed niewypłacalnością państw.

Klienci chcą przenosić konta


wszelako wciąż w zdecydowanej większości banków (87 proc.) nie widać, aby ułatwienia w przenoszeniu kont pośrodku bankami wpłynęły na faktyczną mobilność klientów. jakkolwiek w co dziesiątym banku można już czuć skutki tego kroku.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>