gród podwawelski uczci pamięć o zmarłym prezydencie


W Krakowie mają wstać ulice tragicznie zmarłych w sobotniej katastrofie prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego. Taką informację otrzymał sprawozdawca RMF RM Marek Balawajder od prezydenta miasta, profesora Jacka Majchrowskiego.

Federacja Rosyjska oskarża Gruzję


według informacji podanych za pomocą agencję RIA-Nowosti, władze Rosji oskarżyły Gruzję o kierowanie na jej  kraina szkoleń dla muzułmańskich rebeliantów, którzy dokonują zamachów nie tylko w Czeczenii ale i w rosyjskich republikach na Kaukazie.

Buzek z wizytą w Czechach


Jerzy Buzek przewodniczący Parlamentu Europejskiego - odwiedzi w sobotę dwaj miejscowości w Czechach zalane za pośrednictwem powódź Jablonkov i Havirzov. Buzek się tam ze swego rodzinnego Śląska.

złocisty będzie się umacniał


Fed nie zaskoczył rynku i utrzymał esencja poprzedniego komunikatu z niewielkimi zmianami. Pierwsza część komunikatu opisująca sytuację gospodarczą jest ileś w wyższym stopniu optymistyczna, ale nie jest to zmiana zasadnicza.

Kim Dzong Il pojechał do Chin?


Niewykluczone, że z wizytą do Chin udał się Kim Dzong Il. Jak podała południowo-koreańska agencja informacyjna, autarcha mógł wyszperać się w opancerzonym pociągu, który pojawił się na trasie prowadzącej do Pekinu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>