W jaki wybieg ochronić wideo z You Tube?


YouTube stało się usługą tak popularną, że częstokroć co więcej osoby nie korzystające na co dzień z internetu wiedzą o jej istnieniu - najbardziej popularne wideo pojawiały się co więcej na łamach telewizyjnych serwisów informacyjnych.

Komorowski i Jaruzelski polecą do Moskwy


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski poinformował, że w sobotę 8 maja uda się na obchody 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Jednym z członków delegacji będzie gen. Wojciech Jaruzelski.

abdykacja dowódcy Sił Powietrznych


Generał dywizji Krzysztof Załęski podał się do dymisji.

Spór na linii USA - Izrael


werdykt Izraela o rozbudowie osiedla żydowskiego we wschodniej Jerozolimie obliczona była na storpedowanie rozmów pokojowych twierdzi David Axelrod, newralgiczny doradca kurtuazyjny Baracka Obamy. niemniej premier Benjamin Netanyahu przeprosił Amerykanów, ci acz przeprosin nie przyjęli.

Czy będzie animizacja na rynku nieruchomości?


Rok 2009 był niekiedy poważnego kryzysu na rynku nieruchomości. Obyło się jednak bez spektakularnej fali bankructw, a dziś wydaje się, że gros firm największe problemy ma już za sobą - dziewiczy rok przyniósł animizacja na rynku mieszkaniowym. W zeszłym roku oddano do użytku powyżej 160 tys. mieszkań i domów jednorodzinnych, inaczej o 3,7 % mniej niż w roku 2008.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>