zapisek idą na wojnę z tabloidami


notka są przeciwni szkalowaniu ich nazwisk, przede wszystkim na łamach tabloidów. Uważają, że na ataki zagrażające dobremu imieniu parlamentu ma obowiązek reagować marszałek Sejmu. aczkolwiek przede wszystkim parlamentarzyści opowiadają się za tym, aby procesy z dziennikami nie przeciągały się i kończyły w parę tygodni pisze Rzeczpospolita .

Mniej niż połowa Polaków boi się kryzysu


raz po raz mniej Polaków boi się skutków kryzysu. wymiary pesymistów spadł z 53 do 40 procent. Tych, którzy uważają, że będzie im się żyło lepiej, przybyło o 11 punktów procentowych.

Znaczenie psychologicznych poziomów


styl wzrostowy zaś korekty na rynkach akcji z dużą dokładnością przekładają się na notowania dolara względem euro i franka, gdzie o swoim znaczeniu przypomniały psychologiczne poziomy - właściwie 1,50 i 1,00.

Spadki na nikłych obrotach


także WIG jak i WIG20 zdołały na początku notowań wyznaczać nowe szczyty hossy, ale nie utrzymały ich do końca dnia. Przy nikłych obrotach ceny akcji spadły na dole piątkowego zamknięcia.

Wałęsa daje rady Tuskowi


ówczesny prezydent Lech Wałęsa daje wskazówki obecnemu premierowi Donaldowi Tuskowi. wedle niego Tusk powinien wystartować o fotel prezydencki wówczas w 2015 roku.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>