dalszy zamachnięcie się terrorystyczny w Rosji


11 osób zginęło w dwóch zamachach w mieście Kizjlar Dagestanie w Kaukazie Północnym. Wśród ofiar znajduje się szef milicji płk Witalij Wiediernikow. Według rosyjskiego MSW dawny to zamachy samobójcze.

Na rachunek rozliczeniowy oszczędnościowe można wpłacać poniekąd pieniądz zdawkowy kwoty


rachunek rozliczeniowy oszczędnościowe to wygodny produkt do regularnego oszczędzania. Pozwala podnosić gromadzone środki co więcej o niewielkie kwoty. częstokroć też oferuje wyższe oprocentowanie niż tradycyjne lokaty.

Od kwietnia może być trudniej o kredyt w "Rodzinie na Swoim"


Od kwietnia przypuszczalnie być trudniej o kredyt w programie familia na Swoim, oczekiwane są bowiem spadki limitów cen mieszkań objętych dopłatami. konkluzja o kredyt należałoby tak więc dostarczyć coraz zanim końcem marca. To nic nie kosztuje. Rekordowo wysokie limity cen mieszkań objętych Rodziną na Swoim natomiast spadku cen nieruchomości na rynku sprawiły, że w 2009 roku w programie rządowych dopłat udzielono kredytów na łączną kwotę prawie że 5,5 mld zł.

Kto będzie zastępcą prokuratora generalnego?


Powołany w sobotę nowy prokurator ogólny Andrzej Seremet zdecydował, że jego zastępcami zostaną dwa prokuratorzy z Krakowa - Marek Jamrogowicz i Artur Wrona. O nazwiskach tych skrycie dowiedziało się rozgłośnia RMF FM.

roztropnie z perspektywami na najbliższą przyszłość


Jeszcze w tym miesiącu przypadkiem utrzymywać się powołany narodowy komisja Koordynacyjny do Spraw Euro. Ma on kreować się z przedstawicieli rządu i banku centralnego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>