Własna pole rekreacyjna


z trudem dzień dzisiejszy znaleźć TFI, które nie miałoby w ofercie tzw. parasola. Panie w okienkach, w których sprzedawane są jednostki, bez mała ciągle zaproponują taki właśnie fundusz - pisze "Rzeczpospolita".

kategoria kontra jednoręcy bandyci


Michał Boni przedstawił działania, jakie podejmie szczebel celem uregulowania kwestii gier hazardowych. Zdelegalizujemy automaty niskich wygranych i salony z automatami. Będą funkcjonowały do wygaśnięcia zezwoleń w ciągu 6 lat, co roku coraz to mniej. Nie będą wydawane nowe. Zakazane będą gry w internecie oraz videoloterie" zapowiedział minister. W ciągu pięciu lat kategoria zamierza zrezygnować ponad 50 tys. salonów gier i automatów o niskich wygranych.

Kamiński zarzuca CBA czystki wewnętrzne


"Mam niezmiernie krocie informacji na temat tego, co obecnie historia się w CBA. W tej chwili jesteśmy na etapie rozstrzeliwania, mówiąc w cudzysłowie, biuro kadr kierowniczej tej instytucji" konstatował Mariusz Kamiński, dawny pryncypał CBA, w programie "Wildstein przedstawia .

rejestr pedofilów w sieci


teraz decyzję o ewentualnym ujawnieniu danych i wizerunku osoby skazanej za przestępstwo seksualne pod nieletnich podejmuje sąd. wkrótce być może się to lecz zmienić. PiS wystąpił z postulatem o odwołanie dowolności w tej sprawie i zażądał by twarze i dane pedofilów publikować w internecie.

plastikowy debet - który lepszy?


Polacy mają w portfelach już powyżej 10 mln kart kredytowych. Ten produkt finansowy staje się coraz to bardziej popularny.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>