Rzeczpospolita Polska wołowina podbija świat


Rzeczpospolita Polska żywność, smaczna i zdrowa, jest atrakcyjną wizytówką całego eksportu rolno-spożywczego. A już atutem i szlagierem na półmiskach całej konsumpcyjnej Europy jest wołowina.

Czekają nas głodowe emerytury


Badania pokazują, że niewielu Polaków zdaje sobie sprawę, że ZUS wspólnie z OFE zapewnią nam wyłącznie minimalne środki do życia na emeryturze. Jeżeli interesuje nas co popadnie więcej, musimy przekazać się w stronę III filaru.

dziewiczy podatek w USA


Prezydent USA, Barack Obama, wprowadza nowy podatek. Będzie go musiało opłacać plus minus 50 największych firm finansowych w Stanach Zjednoczonych. taksa ma począć być w mocy od 30 czerwca.

Sikorski przekonuje: "języki są ważne"


- Bronisław Komorowski jest zacnym człowiekiem, dobrym patriotą - który jest wart tego, aby być prezydentem. owszem że jego prezydentura będzie zacna i zachowawcza, a chyba że wybierzecie mnie, to będziecie mieli coś z większym natężeniem dynamicznego i aktywnego, wyjątkowo w relacjach z zagranicą - powiedział Radosław Sikorski na przestrzeni spotkania z działaczami mazowieckiej PO.

Komorowski o PiS


"Paweł Poncyliusz, tak jak Jarosław Kaczyński mylą dwa pojęcia - prywatyzację z komercjalizacją. ewentualnie panowie są ignorantami, albo cynikami, którzy starają się zasugerować nieprawdę" - powiedział Bronisław Komorowski w "Sygnałach Dnia". Jego zdaniem ordynans zdrowia nie przypadkiem zostać sprywatyzowana, gdyż naruszałoby to konstytucję.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>