żałoba przedłużona


       boleść narodowa zostanie przedłużona do niedzieli do północy- taka decyzję ogłosił przedstawiciel marszałka Sejmu, Bronisława Komorowskiego. Powodem przedłużenia żałoby są uroczystości pogrzebowe mające się ukończyć w weekend, w tym niedzielny pogrzeb prezydenckiej pary.

Miała być Irlandia, jest Wenecja


zalew w rozkwicie, państwo w zaniku: przegrywaliśmy ze śniegiem, przegrywamy z wodą. Polskie kraj jest słabe, co chwila słabsze, bo tak zakłada doktryna liberalna w Polsce.

Lech Kaczyński:Dziękuję za rozmowę, panie ministrze.


Jak skrycie ustalił tygodnik "Wprost", tuż przedtem wyborem prokuratora generalnego doszło do nieprzyjemnej scysji pośrodku prezydentem a ministrem sprawiedliwości Krzysztofem Kwiatkowskim.

Ceny mieszkań bez zmian


Ceny ofertowe mieszkań na rynku wtórnym kolejny miesiąc stoją w miejscu. We wszystkich dużych miastach (z wyłączeniem Sopotu) zmiany średnich stawek za m2, mierzone w skali jednego miesiąca, nie przekroczyły 100 PLN.

odrodzenie się syna marnotrawnego


Leszek Miller wystąpił do łódzkiego Koła Śródmiejskiego SLD z wnioskiem o impreza w poczet partii. całkowicie z tego samego koła wystąpił dwa lata temu.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>