Piesiewicz choć z immunitetem


Członkowie senackiej komisji regulaminowej jednogłośnie podjęli decyzję o odprawa wniosku prokuratorskiego o uchylenie immunitetu Piesiewiczowi.

Polskie asysta Ubezpieczeniowe (należące kiedyś do FSO Daewoo TU) miało szansę jeżyć się się drugim w kraju, porównywalnym z PZU, polskim ubezpieczycielem. dzięki większą akt wczorajszej sesji kurs eurodolara poruszał się w wąskim przedziale wahań 1,3440 - 1,3520. Po porannej zniżce notowań tej pary walutowej dalsza jej deprecjacja została zahamowana za pomocą wsparcie wyznaczone za pomocą dołek z zeszłego tygodnia. Już w tym roku wnioski o dotacje na e-biznes będzie wolno kreować przy użyciu Internet. Czy spowoduje to, że najbliższy, wiosenny nabór zakończy się już... pierwszego dnia? całokształt wskazuje też na to, że planowane powyżej 40-proc. ogrodzenie wysokości dotacji - z dotychczasowych 850 tys. zł na 490 tys. zł - stanie się faktem.Jak wynika z sondaży exit polls, wybory prezydenckie na Ukrainie wygrał Wiktor Janukowycz wyprzedzając Julię Tymoszenko o ok. 3 do 6 punktów procentowych. zwierzchniczka Związku Polaków na Białorusi Andżelika Borys jest już w Warszawie. Powodem jej wizyty jest spotkanie z prezydentem Lechem Kaczyńskim, które planowane jest na godz. 16. dekompozycja strefy euro pół roku temu wydawał się większości ekonomistom niemożliwy. dziś przed takim scenariuszem przestrzegają międzynarodowe instytucje i największe banki, a fundusze hedgingowe obstawiają rozluźnienie euro.

spór między PKP Przewozy Regionalne a Intercity narasta, na czym wyraźnie ucierpią pasażerowie. 12 listopada na znak protestu PKP PR zatrzymają w całej Polsce pociągi. Powodem tak drastycznego posunięcia jest dezyderat Intercity. Siostrzana spółka chce, by PKP PR zamknęły część połączeń interREGIO, w zamian za rozłożenie ogromnych długów na raty. jeśli to nie nastąpi, spółka Przewozy Regionalne upadnie.

gros indeksów europejskich spadała wczoraj solidarnie o 2-3 proc., a do zniżek dołączyły oraz giełdy w obydwu Amerykach. Tym wraz jednak, to nie euro przyczyniało się do spadku cen akcji. Styczeń i luty przeważnie przynoszą obniżenie liczby transakcji, jednak już od marca wymiana handlowa mieszkaniami zazwyczaj znacząco się ożywia.

Od godziny 6 otwarte są lokale wyborcze, ich finał planowane jest na godzinę 20. Do tej pory nie odnotowano incydentów, które skłoniłyby Państwową Komisję Wyborczą do przedłużenia głosowania i ciszy wyborczej. dzisiaj niemczyzna minister spraw zagranicznych i wicekanclerz szkop przyjeżdża do Warszawy. Po osiągnięciu najwyższych poziomów od kilkunastu miesięcy przez indeksy małych i średnich spółek, we wtorek przyszła pora na szeroki rynek. WIG finiszował jak już od sierpnia 2008 r.Jak powiedział w Radiu ZET marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, prokuratura powinna przetestować czy fajnie Express nie brał udziału w szantażu senatora Piesiewicza. Z powodów zdrowotnych Zbigniew Ziobro nie pojawi się na przesłuchaniu przed komisją naciskową. nowy termin został wyznaczonych na 24 lutego. Irańska opozycja wzięła udział w uroczystościach pogrzebowych ajatollaha Alego Montazeriego. okolica internetowe opozycji irańskiej informują o swoich działaniach. Władze w Teheranie zakazały dostępu mediom zachodnim do uroczystości w Kom.

Wygrał Janukowycz


Po przeliczeniu 95,42 odsetek głosów z wczorajszych wyborów prezydenckich na Ukrainie wynika, że wygrał je Wiktor Janukowycz. Minimalnie, bo jego wyższość nad Julią Tymoszenko wynosi ledwo 2,17 procent.

Piaget - wyjątkowe zegarki i precjoza z Szwajcarii


Piaget został umiejscowiony w Księdze Rekordów Guinnessa w charakterze twórca najcieńszego na świecie samonakręcającego się mechanizmu zegarkowego. Zaczęło się wystarczająco prozaicznie w małej wiosce La Cote-aux-Fees w sercu Szwajcarii, blisko granicy z Francją.

ciąg kolejny kariery agenta "Tomka"


Tygodnik czasopismo Lechistan po raz kolejny przyznał tytuł Człowiek Roku. Tym wspólnie laureatem nagrody został kret Tomek .

kwatera apartamentowi nieskładny


Prestiżowa lokalizacja, chmurny standard budynku i mieszkania, warstwa chociaż 100 m kw., pełna ochrona, dodatkowe usługi, kilka łazienek i garderoby w mieszkaniu - to tylko niektóre cechy, jakimi ma obowiązek odznaczać się apartament.

Czy Dubaj zajmie położenie Zurichu?


w pewnej mierze wszystkie wiodące szwajcarskie banki, takie jak UBS, Credit Suisse czy Mirabaud otworzyły swoje filie w Dubajskim Międzynarodowym siedlisko Finansowym.