ABBA: Bez szans


Zespoły Genesis, The Stooges i ABBA dostąpiły zaszczytu wprowadzenia w poniedziałek (15 marca) do Rock And Roll kuluar Of Fame.

1 stycznia o północy w Żelazowej Woli odbędzie się oficjalne jawnie Roku Chopinowskiego. Uroczystość będzie transmitowana za pomocą Polskie Radio i Telewizję. Nowy album filatelistyczny brytyjskiego duetu Goldfrapp ukaże się 22 marca i będzie nosił tytuł "Head First". Premierę płyty poprzedzi wydanie singla "Rocket". Remake "Karate Kid" zarobił w premierowy weekend więcej pieniędzy niż kinowa model serialu "Drużyna A".Zespół Rootwater zaprezentował zwiastun nowego teledysku "Livin In A Cage". Megan Fox zdradziła, że przystosowanie komiksu "Jonah Hex" będzie "naszpikowana przemocą". Przegląd "Aktorska sztafeta pokoleń", obejmujący zestawy filmów, w których zagrali sławni rodzice i ich nie mniej słynne dzieci - jak Henry Fonda i Jane Fonda, czy Tony Curtis i Jamie Lee Curtis - rozpoczął się 2 stycznia w warszawskim kinie Iluzjon.

Charlotte Gainsbourg "IRM", Warner

W sobotę 15 maja kończy się drugi cykl sprzedaży biletów na Sunrise Festival 2010. Od niedzieli dostępne będą już tylko wejściówki z trzeciej puli. Beck opublikował w sieci kolejny cover INXS. Tym razem padło na "New Sensation".

Sean Stone, syn Olivera, postanowił pójść w ślady utalentowanego ojca. 26-latek szykuje się do reżyserskiego debiutu. mimo wcześniejszym doniesieniom, Brad Pitt nie dołączy do obsady filmu "Sherlock Holmes". koncert dwóch chórów białostockich oraz ubiegłorocznego zwycięzcy w kategorii zespołów zawodowych - Akademickiej Kapeli Chóralnej im. Aleksandra Jurłowa z Moskwy, zainaugurował w środę Międzynarodowy przegląd Muzyki Cerkiewnej "Hajnówka 2010" w Białymstoku.28 września ukaże się podsumowanie "Cebration" zawierająca największe przeboje Madonny. Do premierowego, tytułowego nagrania wokalistka przygotowała teledysk. Pod dosyć tego września br. został ogłoszony zgadywanka adaptujący się dla dzieci i młodzieży pt. "Inspirowane Chopinem". idea konkursu, jest taka aby na zajęciach plastycznych i muzycznych we wszystkich przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich nauczyciele namawiali dzieci i młodzież do malowania (dowolną techniką) ilustracji, do których natchnie ich muzyka Chopina. Samuel L. Jackson przyznał, że był bardzo zaskoczony, kiedy zobaczył swoje miano rodowe w obsadzie filmu "Thor".

piosenkarz zostaje pisarzem


Marcin Rozynek ma nowy idea na siebie. Jak zdradził portalowi INTERIA.PL, w najbliższej przyszłości chce podkablować swoją debiutancką powieść.

szaleństwo w BBC


12 października na rynku pojawi się 3-płytowa kompilacja "Grind Madness At The BBC (The Earache Peel Sessions)" - antologia początków grindcore'a rodem z Wielkiej Brytanii.

"YCD": zaskakujący wyrok publiczności - tego nikt się nie spodziewał!


Wczorajszy zakres "YCD" wyłonił kolejną dwójkę uczestników, którzy pożegnali się z programem. O ile odpadnięcie Aleksa, który niemalże co odcinek musiał walczyć "o życie" nie było specjalnym zaskoczeniem, to okoliczność iż odpadła Ania Andrzejewska wprawił w osłupienie chyba wszystkich fanów programu!

"Przybornik filozofa" trafił do księgarń


miłość mądrości jak nauka, która prostym językiem opowiada o najtrudniejszych sprawach to sprawa popularnonaukowej książki pt. "Przybornik filozofa" Juliana Baggini i Petera S. Fosla. Publikacja pojawiła się właśnie w polskich księgarniach.

"YCD": były chłopak Edyty Herbuś i najlepszy występ, który widzieli jurorzy z wykorzystaniem 5. edycji


Najbliższy dziedzina programu "You Can Dance" poświęcony będzie castingowi, jaki odbył się w Krakowie. Już aktualnie zapraszamy do obejrzenia dwóch materiałów, które publiczność telewizji TVN zobaczą dopiero w środę wieczór. Ich bohaterami będą Tomasz Barański (były chłopak znanej tancerki Edyty Herbuś) i świetny zespół krumpowy, którego występ zachwycił jurorów!