W Brukseli sfałszowano wybory?


W brukselskiej komisji wyborczej wygrał Komorowski, drugi był Kaczyński. natomiast w momencie, jak podliczono głosy okazało się, że jest więcej kart niż ich wydano. Sprawą zajęli się śledczy.

zwierzchnik MSWiA Jerzy Miller w środę przyleciał do Moskwy. dziś przed południem wróci do Warszawy - podaje PAP. W jakim celu minister wybrał się w podróż do Rosji? Po serii wzrostów w ostatnich tygodniach wskaźniki techniczne sugerują - w żadnym razie nie łagodnie - że realizacja zysków w tym momencie może wyrazić się najlepszym rozwiązaniem dla krótkoterminowych inwestorów zajmujących długą pozycję na ropie. Prezydent Francji Nicolas Sarkozy i kanclerz niemiaszek Angela Merkel uczestniczyli wspólnie w ceremonii upamiętniającej 91. rocznicę zakończenia I wojny światowej.Banki oferują klientom tzw. lokaty antybelkowe. Ich założeniem jest wypłacanie na tak wiele niskich odsetek, aby w związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi zaokrągleń nie powstał funkcja zapłaty podatku. Wydaje się, że na postawione ewaluowanie odzew o niepotrzebności czasomierza jest jedyną możliwą. Wszyscy na prawdopodobnie także się zgodzą, że zegarek na ręku grającego w żaden wybieg nie pomaga w rozgrywce, a być może być lecz wciąż ewentualną przyczyną kontuzji. Na zwyczajnych i nadzwyczajnych zgromadzeniach wspólników spółki kapitałowej podejmowane są uchwały kluczowe dla funkcjonowania przedsiębiorstwa spółki.

Najprawdopodobniej coraz dzisiaj dojdzie do telefonicznej rozmowy Donalda Tuska z Władimirem Putinem - powiedział Radosław Sikorski. Sikorski rozmawiał dzisiaj z Siergiejem Ławrowem, którą określił następująco To była rozmowa przygotowawcza do pertraktacje premierów.

komunikat firmy KPMG odnośnie do rynku dóbr luksusowych informuje, iż zaledwie blisko 65% marek prestiżowej biżuterii i zegarków jest dostępnych na polskim rynku. Zdecydowana większość marek, w przybliżeniu 55% trzeba do szwajcarskich producentów. Rosnąca na świecie fama Digital Signage ożywiła trwającą od pół wieku dyskusję o reklamie podprogowej. Wielu specjalistów dostrzegło albowiem w nowym mass-medium komunikacji rynkowej kolejną szansę na eksploatacja mitycznego już sprzęt ukrytej perswazji.

Realna naprawa błędu sytuacji na rynku nieruchomości nastąpi, kiedy polepszy się dostępność kredytów hipotecznych. aczkolwiek zmiany następują wolno, idą w dobrym kierunku. Członkowie opozycji uważają, że marszałek popełnił błąd, nie zabierając ich ze sobą do Rosji. Po pierwszym półroczu 2009 r. zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej na rynku warszawskim wzrosły o kolejne 174.100 mkw. i przekroczyły stan 3,15 mln mkw. Najwięcej nowych projektów oddano w lokalizacjach nie licząc centrum, zwłaszcza w rejonie Służewca.Na konferencji prasowej Piskorski poinformował, że przeszukanie jego mieszkania miało związek z zawartą za pomocą niego umową z antykwariuszem w 1997r., a dotyczącą sprzedaży dzieł sztuki. Stawiam się wszędzie tam, gdzie jestem wzywany przez różnego rodzaju służby publiczne, skoro uważam, że obowiązkiem każdego obywatela, a działalność polityczna w szczególności jest tłumaczenie się mówił Paweł Piskorski w programie Minęła dwudziesta . sojusz Europejska nie mówi jednym głosem w sprawie pomocy dla Grecji. szef rządu italianiec Silvio Berlusconi zadeklarował pomoc pogrążonemu w kryzysie gospodarczym krajowi. Wzajemne pożyczki to propozycja przewodniczącego Komisji Europejskiej Jose Barroso. Z kolei kanclerz fryc Angela Merkel twierdzi, że Grecji brać udział nie będzie. Naciski na pilotów ze okolica polityków i wysokiej rangi wojskowych nie są wzorem nadzwyczajnym - wynika z wypowiedzi generała Skrzypczaka, byłego dowódcy Wojsk Lądowych.

coraz większe mieszkania w zasięgu ręki


blisko spadku średniej pensji, pokrywa mieszkania dostępna dla kredytobiorców zarabiających średnią krajową w większości w zastępstwie wzrosła.

tragedia w rosyjskiej bazie wojskowej


Dzisiaj, mniej więcej godziny 13, na rosyjskim poligonie wojskowym doszło do wypadku podczas wyładowywania dwóch ciężarówek. Obie absolutnie spłonęły.

zeszły tydzień roku cokolwiek rozczarowujący


targowisko prosto z mostu nie miał siły ani ochoty na impreza w górę, obok że anturaż zewnętrzne bezpośrednio nam sprzyjało. Zarówno indeksy amerykańskie, jak i główne wskaźniki w Europie wspinały się ostrożnie na rekordowo wysokie poziomy.

Dow Jones rośnie już ósmy raz z kolei


Czwartkowa sesja w USA zakończyła się wzrostem Dow Jonesa - już ósmym z kolei. Rajd indeksów na światowych giełdach trwa już trzeci tydzień, nieco nie po to, by finalizować się przed chwilą dziś.

Złamałeś nogę na chodniku? Dochodź roszczenia od właściciela nieruchomości


Śliskie chodniki mają bezpośredni wpływ na zwiększoną kwant wypadków i złamań, jakie dotykają nas wszystkich, a w szczególności osoby starsze.