W Brukseli sfałszowano wybory?


W brukselskiej komisji wyborczej wygrał Komorowski, dalszy był Kaczyński. Jednak w momencie, gdy podliczono głosy okazało się, że jest więcej kart niż ich wydano. Sprawą zajęli się śledczy.

Czterech rosyjskich żołnierzy, oskarżonych o obrabowanie ofiar katastrofy pod Smoleńskiem przyznało się do winy. Andrzej Olechowski przedstawił w czasie specjalnej konferencji prasowej osobisty program gospodarczy. Tony Blair spotkał się w Dubaju z Sunnym Varkey'em, założycielem i przewodniczącym GEMS Education, by omówić rolę światowych liderów edukacji w promowaniu szacunku i zrozumienia najważniejszych światowych religii.Mamy najniższy WIBOR w historii i spadające od jesieni ubiegłego roku marże kredytów hipotecznych. Posiadacze kredytów złotowych nie powinni narzekać. Lehman Brothers na krocie miesięcy poprzednio bankructwem mydlił oczy inwestorom wskutek księgowym sztuczkom. Czy to możliwe, że po skandalu Enronu i Worldcom non stop działają podobne schematy? za pomocą długi Chronos programy lojalnościowe w Polsce ówczesny domeną koncernów paliwowych i hipermarketów.

W lutym prężność wzrostu cen w Polsce obniżyła się do 2,9 proc. w relacji rocznej z 3,5 proc. odnotowanych w styczniu, poinformował w pierwszy dzień tygodnia Główny urząd Statystyczny.

Wybrano w końcu samoloty dla VIP-ów. ranga podpisze umowę, by pożyczyć od LOT-u brazylijskie embraery. W resorcie obrony opracowywane są zasady przetargu, kto pozwoli kupić kolejne maszyny. Banki ruszyły z ofensywą atrakcyjnych ofert kredytów mieszkaniowych. Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą na pożyczenie pieniędzy nie ma niemniej szans.

Uchwalenie za pośrednictwem Litwę Aktu Niepodległości nim 20 laty było w Polsce odbierane jak akt szczególnej odwagi - tak przemówił prezydent Lech Kaczyński do Litwinów podczas obchodów 20-lecia niepodległości Litwy. Prof. Jacek Rostowski został laureatem nagrody Krzesło Roku 2009 przyznawanej za pośrednictwem "The Warsaw Voice". inkwizycja w sprawie działań CBA wobec byłej posłanki PO Beaty Sawickiej natomiast w sprawie przekroczenia uprawnień dzięki CBA zostało umorzone przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie.mównica zauważyła, że niemniej gałąź mleczarski w Polsce rozwija się dobrze, spożywamy mrowie mniej mleka niż inne kraje europejskie. narodowy Fundusz Zdrowia zaproponował prywatnym szpitalom i przychodniom kontrakty niższe o 10-15 proc. niż rok temu. zarazem umowy placówek państwowych nie będą brzmieć na kwoty niższe niż w 2009 r. Bronisław Komorowski odskakuje Jarosławowi Kaczyńskiemu w wyścigu do fotelu prezydenta. Na kandydata PO głosowanie chce oddać 53 proc. społeczeństwa, szef PiS prawdopodobnie rachować na 31 proc. poparcia wynika z cotygodniowego sondażu prezydenckiego PBS DGA dla gazety Wyborczej .

W krainie lodu - wyprawa na biegun północny


Nie fortel zaprzeczyć, że gdzieś w głębi duszy kobiety czai się wojowniczka. Nieustraszona, nielękająca się wyzwań, a co więcej ich poszukująca.

fundusze hedgingowe - jak sobie radzą i co je czeka w 2010 r.


Jak wynika ze wstępnych szacunków firmy Greenwich Alternative Investments, benchmark światowego rynku funduszy hedgingowych Global Hedge Fund Index wzrósł o 1,7 proc. Indeks ten uwzględnia 18 strategii inwestycyjnych, których wyniki prezentowane są w odpowiednich subindeksach.

Białoruscy politycy stają w obronie studentki


Politycy białoruskiej opozycji tworzą komisja Tacjany Szapućki. Jest organizacja stojąca w obronie studentki II roku Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego (BGU), wydalonej z uczelni po udziale w spotkaniu organizacji z krajów Partnerstwa Wschodniego, które odbyło się w Brukseli.

Guido Westerwelle z wizytą w Polsce


Dzisiaj język niemiecki minister spraw zagranicznych i wicekanclerz Niemiec przyjeżdża do Warszawy.

konflikt zbrojny 2010 inaczej busem dookoła lokalny


20 autokarów PO i 40 busów PiS do piątku będzie jechać po Polsce promując swoich kandydatów na prezydenta.